SZKOLENIA Z KATOLOGU ELEKTRONICZNEGO INTEGRO I ELEKTRONICZNYCH ŹRÓDEŁ INFORMACJI

SZKOLENIA  Z KATOLOGU ELEKTRONICZNEGO INTEGRO  I ELEKTRONICZNYCH ŹRÓDEŁ INFORMACJI.

Od listopada 2017 roku w Bibliotece Wydziału Filologicznego

w Sosnowcu prowadzone będą cykliczne szkolenia dla studentów, doktorantów i pracowników z zakresu :

-       korzystania z katalogu elektronicznego INTERGO;

-       korzystania z elektronicznych źródeł informacji (biblioteki cyfrowe; bazy danych; czasopisma elektroniczne)

Szkolenia  prowadzone będą dla grup co najmniej 3osobowych

( max. 10 osób ) ze względu na możliwość wykorzystania stanowisk komputerowych znajdujących się w Czytelni Głównej przy ul. Żytnia 10.

Terminy i zakres szkoleń uzgadniane będą każdorazowo według potrzeb czytelników w godzinach pracy bibliotekarzy.

Ewentualnych chętnych zachęcamy do kontaktu z wymienionymi osobami:

mgr Beata Michta  ( filologia słowiańska i wschodniosłowiańska);

mgr Izabela Popiołek  (filologia angielska i romańska);

mgr Maria Myszkowska-Matusiak (filologia germańska).

tel. 32 2691819)