Rok akademicki 2019/2020

Rok akademicki 2019/2020 - informacje organizacyjne dla studentów kierunku: filologia angielska

W okresie od 1 do 5 października br. zajęcia dydaktyczne nie będą się odbywały. W tym czasie odbędą się liczne OBOWIĄZKOWE zebrania organizacyjne. Informacja o zebraniach zostanie podana pod koniec września na niniejszej stronie internetowej.

1. W dniach 1-5 października odbędą się OBOWIĄZKOWE zebrania z opiekunami lat, na których studenci zostaną zapoznani z wieloma niezbędnymi informacjami dotyczącymi m.in. zajęć dydaktycznych. Daty zebrań zostaną podane.
  2. Harmonogram zajęć dla kierunku filologia angielska zostanie podany na początku października. W wersji papierowej będzie wywieszony na tablicy ogłoszeniowej dla studentów filologii angielskiej - w stałym miejscu (budynek Gen. Grota Roweckiego 5, drugie pietro).
  3. Studenci I roku uzyskają odpowiedzi dotyczące wszelkich kwestii związanych ze studiowaniem na zebraniu z opiekunem roku.