Studium Intensywnej Nauki Języka Angielskiego

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Studium Intensywnej Nauki Języka Angielskiego ( English Language Centre), Ośrodek Egzaminacyjny British Council, będące pozawydziałową jednostką Uniwersytetu Śląskiego prowadzi następujące kursy języka angielskiego:
-kursy języka ogólnego  (poziom od A1 – do C2),
-kursy intensywne  egzaminacyjne w weekendy:  FCE, CAE
-kursy specjalistyczne  języka angielskiego prawniczego, biznesu
-kursy przygotowujące do egzaminu FCE, CAE, IELTS, TOLES, CPE, BEC
-kursy konwersacyjne języka angielskiego ( Advanced  Conversation) na poziomie B2 plus
-kursy języka akademickiego na poziomie  B2 plus ( Academic English )
-kurs języka angielskiego dla dzieci starszych i młodzieży - TEENS A2 plus

Siedziba SINJA ( English Language Centre) oraz Ośrodek Egzaminacyjny British Council   mieści się przy ul. Bankowej 14 ( Parter, p.505),  nr telefonu: 32 359 22 11  adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Na naszej stronie : www.elc.us.edu.pl zostały zamieszczone szczegółowe informacje dotyczące kolejnej edycji kursów językowych, które rozpoczynają się od 2 października 2019 roku.

Łączymy wyrazy szacunku,

Studium Intensywnej Nauki Języka Angielskiego